• Odkomarzanie

  Pozostałe usługi

  Naszym Klientom oferujemy profesjonalne metody zwalczania owadów oraz insektów. Zapraszamy do kontaktu!

  Odkomarzanie
 • Odkomarzanie

Odkomarzanie

Najprostszym sposobem uzyskania odpowiedzi na pytanie, czy podejmujemy się jakiegoś rodzaju prac jest skorzystanie z informacji teleadresowych w zakładce KONTAKT. Aby potwierdzić, że przyjmujemy zlecenia na odkomarzanie wystarczy skontaktować się z nami. Zapraszamy!

Specjalistyczne metody zwalczania insektów

Celem odkomarzania jest zapewnienie dobrego samopoczucia i spokoju podczas spędzania czasu na łonie natury, lub w swoim ogrodzie. Przestrzenie parków, terenów nad jeziorami i ogrodów mają jednak to do siebie, że przyciągają uciążliwe dla człowieka owady, w tym kłopot każdego kolejnego lata czyli komary. Nasza oferta to także zwalczanie komarów na ternach prywatnych i publicznych, przy pomocy metod specjalistycznych. Należą do nich metody:

 • opryskowa
 • zamgławiania przestrzennego

Zabiegi odkomarzania przeprowadza się w określonych porach dnia i przy odpowiedniej pogodzie. Zazwyczaj odbywają się one wcześnie rano, albo w późnych godzinach popołudniowych. Taki dobór pory wynika z prawideł cyklu biologicznego owadów, cykli ich największej aktywności oraz konieczności minimalizowania skutków ubocznych w postaci zagrożenia życia owadów pożytecznych – pszczół, lub trzmieli. Przed rozpoczęciem odkomarzania przykrywa się i chowa zabawki dla dzieci, osłania się zarybione oczka wodne, usuwa karmniki i poidła dla zwierząt, a także zamyka ona i drzwi budynków znajdujących się na odkomarzanym terenie. Zamgławianie przestrzenne jest metodą odkomarzania polegającą na nanoszeniu określonych substancji w formie chemicznej mgły. Kropla preparatu odkomarzającego wyrzucana z aparatu zamgławiającego jest mniejsza i lżejsza niż przy metodzie oprysku dzięki czemu unosi się ona swobodnie w powietrzu przez dłuższy czas i łatwiej wnika w pożądane obszary.

Profesjonalne usługi odkomarzania

W porównaniu do metody opryskowej zamgławianie jest metodą skuteczniejszą – preparaty chemiczne nanoszone tym sposobem na dany teren znacznie łatwiej wnikają w bujną szatę roślinną. Dzięki temu blokują rozwój uciążliwych insektów ukrytych w wilgotnych cieniach krzewów, zarośli, szuwarów i innych miejsc lęgu meszek i komarów. Jeśli chodzi o odkomarzanie w wykonaniu firmy eKlon, szczycimy się wysoką skutecznością naszych działań, zalecamy jednak by każda operacja obejmowała jak największy obszar. Zapewniamy bezpieczeństwo zabiegów oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Wysokiej jakości usługi ogrodnicze
realizowane z pasją...

Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów, architektura ogrodowa, systemy nawadniania
Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów
DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?
Nasza firma ma za sobą liczne realizacje, które dają zarówno nam satysfakcję, jak i naszym Klientom. Pracujący u nas ogrodnicy to specjaliści, którzy wiedzą, jak prawidłowo zadbać o rośliny, niezależnie, czy jest to teren prywatny czy też publiczny. Specjalizujemy się w aranżacji, pielęgnacji terenów zielonych i projektowaniu ogrodów.
KOMPLEKSOWE PRACE OGRODOWE
Chociaż usługi ogrodnicze kierujemy do Klientów ze Szczecina, to chętnie podejmujemy się także zleceń w innych miastach Polski. Projektowanie i zakładanie ogrodów to nie tylko nasza praca, ale również i pasja. Współpracujemy z doświadczonymi ogrodnikami udowadniając tym samym, że ogrodnictwo to prawdziwa sztuka.
NAJLEPSI OGRODNICY W SZCZECINIE
Angażujemy się w każde zlecenie! Usługi ogrodnicze wykonujemy od najprostszych prac ogrodowych po te bardziej skomplikowane. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej sprawy, niezależnie, czy chcą Państwo zaaranżować nowy ogród, czy też potrzebują ogrodnika do prac pielęgnacyjnych. Zapraszamy do kontaktu!

DANE KONTAKTOWE:

 • EKLON
  USŁUGI OGRODNICZE
  STANISŁAW ZIELIŃSKI

  ul. Rydla 33/36
  71-899 Szczecin
 • tel: +48 797 351 458
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Pielęgnacja zieleni
 • Przycinanie krzewów
 • Nasadzenia roślin
 • Projektowanie ogrodów
 • Koszenie trawników
 • Pielęgnacja zieleni miejskiej
 • Trawniki z rolki

Copyright © 2020 www.eklon.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.