• Wywóz odpadów eko

  Pozostałe usługi

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług ogrodniczych - wywóz odpadów eko na terenie Szczecina i okolic

  Wywóz odpadów eko
 • Wywóz odpadów eko

Wywóz odpadów eko

Każdy kto poszukuje firmy, dla której nie ma zadań niemożliwych, a przy tym uczciwej i konkurencyjnej cenowo powinien zapoznać się ze szczegółami naszej oferty. W dziedzinie usuwania i wywozu odpadów eko proponujemy między innymi rozdrabnianie gałęzi i czyszczenie terenów zielonych (osiedlowych i miejskich), przycinanie drzew, żywopłotów i krzewów, sprzątanie odpadów organicznych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Usuwanie odpadów eko z ogrodów i działek – Szczecin

Efektem ubocznym pielęgnacji roślin oraz ich cyklu rozwojowego są odpady, które zalegając psuja wizerunek ogrodu a przy okazji nastrój jego użytkowników. Jest tak zarówno w przypadku siana ze skoszonego trawnika, jak i liści, gałęzi z przycinek drzew i krzewów, jak i zepsutych mebli ogrodowych, które choć najczęściej wykonane są z drewna, nie zawsze się nadają na spalenie w ognisku, czy palenisku grillowym. W większości wypadków sprawa usunięcia podobnych odpadów z ogrodu, czy działki jest z braku czasu przekładana „na później”, w następstwie czego rośnie i w którymś momencie właściciele posesji orientują się, że problem jest już zbyt duży by poradzić z nim sobie samodzielnie. Ale w każdym momencie można skontaktować się z firmą eKlon – do oferty świadczonych przez nas usług ogrodniczych należy również usuwanie i wywóz odpadów eko. W dziedzinie usuwania odpadów organicznych przyjmujemy zlecenia o dowolnej skali, wywóz odpadów oferujemy również w ramach sprzątania ogrodu po zakończeniu innych zleconych nam prac. Jak przy wszystkich zadaniach wykorzystujemy tu własny nowoczesny sprzęt i narzędzia, działamy szybko, terminowo i dokładnie. Zlecenia usunięcia odpadów i ich wywózki przyjmujemy przez cały rok ponieważ na sprzątanie ogrodu dobry jest każdy moment. Oferujemy:

 • Wywóz odpadów eko nagromadzonych w wyniku przycinania drzew i krzewów
 • Wywóz nieczystości stanowiących pozostałości po pracach naszego zespołu
 • Wywóz gruzu i innych efektów ubocznych po naszych pracach
 • Sprzątanie ogrodów, skupisk zieleni miejskiej i wywóz odpadów organicznych

Wszystkie zlecenia realizujemy w zgodzie z przepisami. Oferta wywozu odpadów eko adresowana jest zarówno do Klientów indywidualnych jak i firm.

Sprzątanie i porządkowanie działek i ogrodów – szybki wywóz odpadów

Nasi pracownicy angażowani są do porządkowania terenów zielonych w przestrzeni miejskiej, parków, ogródków przydomowych oraz dużych terenów należących do różnych firm. W ten sposób oferta usług ogrodniczych świadczonych przez naszą firmę jest pełna – do przeprowadzania prac na danym terenie nie trzeba zatrudniać kilku przedsiębiorstw – wystarczy postawić na współpracę z eKlonem. Oprócz tego każde zlecenie realizujemy łącznie ze sprzątaniem terenu, oferujemy też korzystne ceny. Odpady wywozimy przy pomocy własnych kontenerów i pojemników.

Wysokiej jakości usługi ogrodnicze
realizowane z pasją...

Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów, architektura ogrodowa, systemy nawadniania
Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów
DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?
Nasza firma ma za sobą liczne realizacje, które dają zarówno nam satysfakcję, jak i naszym Klientom. Pracujący u nas ogrodnicy to specjaliści, którzy wiedzą, jak prawidłowo zadbać o rośliny, niezależnie, czy jest to teren prywatny czy też publiczny. Specjalizujemy się w aranżacji, pielęgnacji terenów zielonych i projektowaniu ogrodów.
KOMPLEKSOWE PRACE OGRODOWE
Chociaż usługi ogrodnicze kierujemy do Klientów ze Szczecina, to chętnie podejmujemy się także zleceń w innych miastach Polski. Projektowanie i zakładanie ogrodów to nie tylko nasza praca, ale również i pasja. Współpracujemy z doświadczonymi ogrodnikami udowadniając tym samym, że ogrodnictwo to prawdziwa sztuka.
NAJLEPSI OGRODNICY W SZCZECINIE
Angażujemy się w każde zlecenie! Usługi ogrodnicze wykonujemy od najprostszych prac ogrodowych po te bardziej skomplikowane. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej sprawy, niezależnie, czy chcą Państwo zaaranżować nowy ogród, czy też potrzebują ogrodnika do prac pielęgnacyjnych. Zapraszamy do kontaktu!

DANE KONTAKTOWE:

 • EKLON
  USŁUGI OGRODNICZE
  STANISŁAW ZIELIŃSKI

  ul. Rydla 33/36
  71-899 Szczecin
 • tel: +48 797 351 458
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Pielęgnacja zieleni
 • Przycinanie krzewów
 • Nasadzenia roślin
 • Projektowanie ogrodów
 • Koszenie trawników
 • Pielęgnacja zieleni miejskiej
 • Trawniki z rolki

Copyright © 2020 www.eklon.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.