• Systemy automatycznego nawadniania

  Pozostałe usługi

  Zajmujemy się montażem systemów automatycznego nawadniania w małych ogrodach i na dużych powierzchniach

  Systemy automatycznego nawadniania
 • Systemy automatycznego nawadniania

Systemy automatycznego nawadniania

Jako przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w realizacji usług ogrodniczych wszelkiego typu jesteśmy cenieni za elastyczność – do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i zaangażowaniem, dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb i oczekiwań każdego Klienta. Nie inaczej jest w dziedzinie systemów automatycznego nawadniania. Zapraszamy do kontaktu i zapoznawania się ze szczegółami naszej oferty!

Niezawodne systemy nawadniania dla każdego typu ogrodu

Praca w ogrodzie to nieustanne poszukiwanie równowagi między pielęgnacją roślin, utrzymaniem porządku a oszczędnością czasu i pieniędzy. Znakomitym sposobem na rozwiązanie tego dylematu może być instalacja systemu nawadniającego. Na rynku dostępnych jest wiele systemów o różnych konfiguracjach i różnym stopniu skomplikowania, dlatego wybór nie należy do najłatwiejszych. Przed podjęciem decyzji najlepiej skorzystać z porady doświadczonego specjalisty, który obserwuje zmiany w branży od lat i będzie w stanie polecić rozwiązanie optymalne, czyli najlepiej przystosowane do warunków danego ogrodu, najtrwalsze i najtańsze. Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem i renomą w branży usług ogrodniczych. Aby móc zagwarantować Klientom najlepsze efekty naszych działań używamy tylko najlepszego sprzętu. Jest to możliwe dzięki pozostawaniu na bieżąco z branżowymi trendami i śledzeniu wszystkich branżowych nowinek, w tym również wahania cen wszystkich komponentów, które każdy ogród uczynią wymarzonym miejscem na spędzenie wolnego czasu z rodziną, przyjaciółmi albo chwile relaksu i złapanie oddechu. Dysponujemy najlepszą wiedzą dotyczącą przydatności poszczególnych typów systemów nawadniania, kosztów ich sprowadzenia i instalacji oraz ich wydajności i trwałości. Podlewanie jest niezbędnym elementem pielęgnacji każdego skupiska zieleni, od ogrodu botanicznego po osiedlowy trawnik ale nie ma konieczności by dokonywać go ręcznie. Warto postawić na system nawadniania – zwykły, czyli wymagający nadzoru i osobistej kontroli, albo programowany. Bez względu na to jaki będzie wybór, systemy nawadniania gwarantują następujące korzyści:

 • Oszczędność czasu
 • Świeży i atrakcyjny wygląd regularnie podlewanej zieleni
 • Oszczędność środków wynikająca z kontroli zużycia wody
 • Zgodność ze standardami ekologicznymi dzięki oszczędzaniu wody

System nawadniania musi być dopasowany do typu ogrodu. Na trawnik przed domem wystarczy zwykły zraszacz, z kolei na potrzeby kompozycji ogrodowej o zróżnicowanej strukturze warto zaopatrzyć się w system programowany umożliwiający emisję strumieni wody albo wodnej mgły na różnych wysokościach i w różnych partiach ogrodu. W przypadku wahania co do wyboru systemu, służymy bezpłatną konsultacją – nasi specjaliści odwiedzą Państwa ogród i polecą najlepsze rozwiązanie, łącznie z sugestiami rozmieszczenia zraszaczy. Systemy automatycznego nawadniania to komfort i wygoda. W przypadku ogródków przydomowych odpada konieczność proszenia sąsiada by podlał ogród gdy wyjedziemy z rodziną na urlop – sprowadzamy i instalujemy systemy programowane, możliwe do monitorowania i kontroli działania za pomocą smartfona. Obsługujemy zlecenia w każdej skali – od ogródków przydomowych, poprzez gospodarstwa ogrodnicze i sadownicze po rozległe tereny przemysłowe i sportowe, takie jak boiska, lub pola golfowe. Poza instalacją systemów nawadniania oferujemy również konserwację i serwis naprawczy oraz sprzedaż części zamiennych.

Rozwiązania ekologiczne, funkcjonalne i ekonomiczne – systemy nawadniania Szczecin

Ponieważ obsługujemy zlecenia o każdej skali, warto wspomnieć że w dziedzinie systemów nawadniania zajmujemy się także sytuacjami nietypowymi, na przykład tam gdzie rośliny wymagające systematycznego podlewania sąsiadują z roślinami sucholubnymi, np. umieszczanymi często na skalniakach. Nasza propozycja to także dystrybucja sterowników do automatycznego nawadniania na różnych rodzajach terenu.

Wysokiej jakości usługi ogrodnicze
realizowane z pasją...

Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów, architektura ogrodowa, systemy nawadniania
Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów
DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?
Nasza firma ma za sobą liczne realizacje, które dają zarówno nam satysfakcję, jak i naszym Klientom. Pracujący u nas ogrodnicy to specjaliści, którzy wiedzą, jak prawidłowo zadbać o rośliny, niezależnie, czy jest to teren prywatny czy też publiczny. Specjalizujemy się w aranżacji, pielęgnacji terenów zielonych i projektowaniu ogrodów.
KOMPLEKSOWE PRACE OGRODOWE
Chociaż usługi ogrodnicze kierujemy do Klientów ze Szczecina, to chętnie podejmujemy się także zleceń w innych miastach Polski. Projektowanie i zakładanie ogrodów to nie tylko nasza praca, ale również i pasja. Współpracujemy z doświadczonymi ogrodnikami udowadniając tym samym, że ogrodnictwo to prawdziwa sztuka.
NAJLEPSI OGRODNICY W SZCZECINIE
Angażujemy się w każde zlecenie! Usługi ogrodnicze wykonujemy od najprostszych prac ogrodowych po te bardziej skomplikowane. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej sprawy, niezależnie, czy chcą Państwo zaaranżować nowy ogród, czy też potrzebują ogrodnika do prac pielęgnacyjnych. Zapraszamy do kontaktu!

DANE KONTAKTOWE:

 • EKLON
  USŁUGI OGRODNICZE
  STANISŁAW ZIELIŃSKI

  ul. Rydla 33/36
  71-899 Szczecin
 • tel: +48 797 351 458
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Pielęgnacja zieleni
 • Przycinanie krzewów
 • Nasadzenia roślin
 • Projektowanie ogrodów
 • Koszenie trawników
 • Pielęgnacja zieleni miejskiej
 • Trawniki z rolki

Copyright © 2020 www.eklon.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.