• Ogrody przydomowe

  Usługi ogrodnicze

  Dysponujemy urządzeniami i narzędziami, które usprawniając naszą pracę pozwalają na znaczną oszczędność czasu.

  Ogrody przydomowe
 • Ogrody przydomowe

Ogrody przydomowe

Nasze projekty i związane z nimi działania przyniosły zadowolenie dziesiątkom naszych Klientów, jesteśmy pewni że każdy kto szuka wykonawcy ogrodu przydomowego nie zawiedzie się stawiając na współpracę z nami.

Ogrody przydomowe w Szczecinie – styl, elegancja i niepowtarzalny urok

Każdy teren i każdą przestrzeń przydomową można wykorzystać na kreację niepowtarzalnego i urokliwego miejsca jakim jest piękny i funkcjonalny ogród. Istnieje wiele sposobów na takie zagospodarowanie wskazanego miejsca by mogło pełnić wiele różnych funkcji, niestety nie zawsze czas pozwala właścicielowi terenu należycie się nim zając. Drugą kwestią jest wiedza specjalistyczna z dziedziny ogrodnictwa potrzebna do zamiany wizji w rzeczywistość, w której miło będzie spędzić czas i to przez większą część roku. Chociaż na pierwszy rzut oka założenie przydomowego ogródka, albo nasadzenie roślin na posiadanym kawałku ziemi wydaje się stosunkowo łatwym przedsięwzięciem to oprócz regulacji powierzchni (prace drenarskie, nachylenie, jakość gleby) niezbędna jest wiedza specjalistyczna na temat poszczególnych gatunków roślin i ich wymagań, ograniczeń wzrostu związanych z glebą i nasłonecznieniem, potrzeb i zasad pielęgnacji. W większości wypadków zakładanie ogrodów wymaga także odpowiednich narzędzi, a ich kupno na potrzeby prac wykonywanych tylko co pewien czas, albo jednorazowo może się okazać zupełnie nieopłacalne. Najlepszym rozwiązaniem będzie więc zlecenie prac profesjonalistom biegłym w dziedzinie zakładania ogrodów według indywidualnych oczekiwań. Na podstawie rozmowy konsultacyjnej podczas której Klient opowiada o swojej wizji posiłkując się swoimi materiałami zdjęciowymi jako wzorami albo oglądając polecane przez nas wzory nasi projektanci wykonają plan przyszłego ogrodu, który można potem zmodyfikować jeśli podczas spotkania jakiś szczegół nie zostanie ujęty. Uwzględnimy wszystkie warunki łącznie z położeniem terenu, rodzajem ziemi i przeznaczeniem przygotowywanego ogrodu. Możliwości są nieograniczone – zgodnie z wizją Klienta możemy wytyczyć miejsce zabaw dla dzieci, wprowadzić drzewka owocowe, przygotować miejsce wypoczynku, stworzyć oczko wodne, wydzielić ogródek warzywny, postawić altanę albo elegancką budkę na narzędzia. Ogród może być urządzony skromnie, z pełną elegancji prostotą, albo wypełniony bogactwem gatunków roślinnych i elementami architektury ogrodowej. Wszystko zależy od wizji i gustu właścicieli, czasu jaki można poświęcić na pielęgnację ogrodu i pułapu budżetowego w jakim mają się zamknąć prace. Bez względu na wybór stylu i wyposażenia dołożymy starań by ogród jak najwierniej odpowiadał wyobrażeniom Klientów, a przy okazji był kolejnym przykładem naszego profesjonalizmu i konkurencyjności cenowej naszej firmy.

Pełen zakres przygotowania, montażu i konserwacji elementów architektury ogrodowej

Usługi ogrodnicze to nie tylko nasadzenia i pielęgnacja roślin, czy roboty ziemne ale również dbałość o architekturę ogrodową. Do tej dziedziny należy na przykład umiejętne wytyczenie ścieżek i zadbanie o taki ich układ, który nie będzie naruszać przestrzeni ogrodu a jednocześnie pozwoli na dostęp do wszystkich jego części. W przypadku nierównego terenu - co bywa cechą szczególnie rozległych posesji - warto wykonać podjazdy, albo schodki pozwalające na swobodę poruszania. Kolejny krok to ozdobne płotki, sztuczne skarpy, harmonijnie poprowadzone murki, eleganckie i trwałe meble ogrodowe oraz regulacja ukształtowania terenu pozwalająca na przykład zamaskować system automatycznego nawadniania. Klienci preferujący styl minimalistyczny mogą zadecydować by większą część ogrodu stanowił trawnik, którego fragment można wydzielić na niewielki skalniak jako element ozdobny. Rozwiązań jest mnóstwo, zawsze jest sposób by je dopasować do koncepcji Klienta. W dziedzinie kreacji ogrodów przydomowych realizujemy między innymi następujące usługi ogrodnicze:

 • Montaż i konserwacja oświetlenia ogrodowego
 • Zakładanie oczek wodnych i skalniaków
 • Montaż i konserwacja systemów automatycznego nawadniania
 • Wytyczanie, kreacja i zabezpieczenia ścieżek i schodów
 • Prowadzenia murków ozdobnych
 • Budowa i konserwacja tarasów przydomowych
 • Budowa i konserwacja domków, altan i mebli ogrodowych
 • Systemy oraz prace drenarskie i odwodnieniowe

Realizację wszystkich zadań zabezpiecza nasze dobrze wyposażone zaplecze – dysponujemy urządzeniami i narzędziami, które usprawniając naszą pracę pozwalają na znaczną oszczędność czasu. Analogicznie wygląda kwestia materiałów potrzebnych do wykonania elementów architektury ogrodowej – zawsze są to produkty najwyższej klasy pochodzące od renomowanych producentów. Zapraszamy do kontaktu!

Wysokiej jakości usługi ogrodnicze
realizowane z pasją...

Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów, architektura ogrodowa, systemy nawadniania
Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów
DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?
Nasza firma ma za sobą liczne realizacje, które dają zarówno nam satysfakcję, jak i naszym Klientom. Pracujący u nas ogrodnicy to specjaliści, którzy wiedzą, jak prawidłowo zadbać o rośliny, niezależnie, czy jest to teren prywatny czy też publiczny. Specjalizujemy się w aranżacji, pielęgnacji terenów zielonych i projektowaniu ogrodów.
KOMPLEKSOWE PRACE OGRODOWE
Chociaż usługi ogrodnicze kierujemy do Klientów ze Szczecina, to chętnie podejmujemy się także zleceń w innych miastach Polski. Projektowanie i zakładanie ogrodów to nie tylko nasza praca, ale również i pasja. Współpracujemy z doświadczonymi ogrodnikami udowadniając tym samym, że ogrodnictwo to prawdziwa sztuka.
NAJLEPSI OGRODNICY W SZCZECINIE
Angażujemy się w każde zlecenie! Usługi ogrodnicze wykonujemy od najprostszych prac ogrodowych po te bardziej skomplikowane. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej sprawy, niezależnie, czy chcą Państwo zaaranżować nowy ogród, czy też potrzebują ogrodnika do prac pielęgnacyjnych. Zapraszamy do kontaktu!

DANE KONTAKTOWE:

 • EKLON
  USŁUGI OGRODNICZE
  STANISŁAW ZIELIŃSKI

  ul. Rydla 33/36
  71-899 Szczecin
 • tel: +48 797 351 458
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Pielęgnacja zieleni
 • Przycinanie krzewów
 • Nasadzenia roślin
 • Projektowanie ogrodów
 • Koszenie trawników
 • Pielęgnacja zieleni miejskiej
 • Trawniki z rolki

Copyright © 2020 www.eklon.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.