• Trawniki z rolki

  Usługi ogrodnicze

  Świadczymy usługi zakładania zdrowych trawników z rolki, dostarczanych przez najlepszych producentów.

  Trawniki z rolki
 • Trawniki z rolki

Trawniki z rolki

Proponujemy zawsze produkty wysokiej klasy, które później będzie łatwiej obsłużyć bez zmartwienia o spadek ich jakości. W ten sposób jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom i korzystać z oszczędności czasu przy wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, co przy niepewnych produktach byłoby po prostu niemożliwe.

Oszczędność czasu i środków czyli trawniki z rolki – zakładanie i strzyżenie

Podstawowym elementem ogrodu albo dowolnego skupiska zieleni w przestrzeni publicznej jest trawnik. Specjaliści w dziedzinie ogrodnictwa mawiają czasem, że tam gdzie kończy się trawa tam kończy się i ogród, w końcu murawa zajmuje w wielu wypadków większość powierzchni danej posesji. Odpowiednio pielęgnowany trawnik jest ozdobą każdego ogrodu, a jednocześnie miejscem zabaw, rekreacji i relaksu dlatego jego pielęgnacja jest tak istotną sprawą. Postęp pozwala nam jednak na znaczną oszczędność czasu i obok trawników z siewu, sporym powodzeniem cieszą się trawniki z rolek. Trawa z rolki jest produktem o wielu zaletach – przede wszystkim stanowi dobrą alternatywę dla osób, które chcą mieć w swoim ogrodzie natychmiastowy efekt świeżej murawy bez wysiłków związanych z przygotowaniem terenu, siewem, podlewaniem, odchwaszczaniem i koszeniem bez którego źdźbła będą zbijać się w kępki. Druga sprawa, po wprowadzeniu do ogrodu trawnika z rolki zakątek zyskuje efekt równej powierzchni bez chwastów i zanieczyszczeń takich jak gałązki, czy suche liście. Do tego dochodzi oszczędność środków – trawa z rolki wypada taniej od tradycyjnego trawnika. Nasi Klienci największą uwagę zwracają na następujące zalety trawnika z rolki:

 • Szybki efekt świeżej murawy
 • Doskonały trawnik w przypadku terenów o dużym kącie nachylenia
 • Trawnik gotowy do zabawy już w dwa tygodnie od położenia
 • Zgodność ze standardami ekologicznymi
 • Odporność na szkodniki, uszkodzenia i choroby
 • Jednolity kolor i równomierne zagęszczenie trawnika
 • Spore możliwości regeneracji
 • Łatwość ukorzenienia trawnika na każdym nowym podłożu

Nowy trawnik w ekspresowy tempie - trawniki z rolek Szczecin i Zachodniopomorskie

Doświadczenie i renoma firmy eKlon wynikają z nienagannej jakości realizowanych usług oraz pozostawania na bieżąco ze wszystkimi branżowymi trendami oraz nowinkami. Każde nowe i korzystne rozwiązanie stosowane w ogrodnictwie jest natychmiast przez nas wdrażane a w firmowej ofercie pojawiają się nowe propozycje. Choć położenie trawnika z rolki wydaje się na pierwszy rzut oka prostą sprawą to jednak jak każda dziedzina prac ogrodniczych wymaga odpowiedniej ręki, prawidłowego podejścia i wiedzy na temat metod pielęgnacji. W dziedzinie zakładania trawników swoją ofertę kierujemy nie tylko do Klientów indywidualnych lecz także firm i instytucji, które mogą potrzebować idealnej murawy na boisku, albo w należącym do hotelu, czy domu weselnego ogrodzie. Nasza propozycja to zakładanie zdrowych trawników z rolki, dostarczanych przez najlepszych producentów. Można z niej skorzystać przez całych rok. Oferujemy także fachowe doradztwo na temat pielęgnacji i eksploatacji tak powstałych trawników o funkcji ozdobnej i rekreacyjnej zarazem. Podejmujemy się również zleceń związanych z utrzymaniem tak założonego trawnika i tak samo jak w innych dziedzinach naszej działalności również w tym wypadku słyniemy z dbałości.

Trawniki z rolki od najlepszych producentów – kompleksowa obsługa zleceń

W dziedzinie obrotu produktami ogrodniczymi współpracujemy z markowymi producentami cenionymi w Polsce i Europie, realizując zlecenia dla naszych Klientów sprowadzamy produkty wyłącznie najwyższej jakości. W ten sposób oprócz dbałości o satysfakcję zleceniodawcy zabezpieczamy również warunki swojej pracy, ponieważ wielu Klientów po zakończeniu prac związanych z założeniem ogrodu na ogół zleca nam wsparcie jego dalszego utrzymania oraz prace pielęgnacyjne. Zapraszamy do kontaktu i współpracy wszystkich posiadaczy ogrodów i zarządców skupisk zieleni zainteresowanych idealnymi trawnikami – równymi i zdrowymi o jednolitej barwie. Trawniki z rolek oferowane przez naszą firmę w Szczecinie i Zachodniopomorskim to wysoki standard, komfort użytkowania i bezpieczne uzupełnienie wizerunku każdej posesji. Nasi specjaliści zadbają zarówno o założenie trawnika jak i o jego pielęgnację, oferta jest aktualna przez cały rok. Zapraszamy!

Wysokiej jakości usługi ogrodnicze
realizowane z pasją...

Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów, architektura ogrodowa, systemy nawadniania
Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów
DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?
Nasza firma ma za sobą liczne realizacje, które dają zarówno nam satysfakcję, jak i naszym Klientom. Pracujący u nas ogrodnicy to specjaliści, którzy wiedzą, jak prawidłowo zadbać o rośliny, niezależnie, czy jest to teren prywatny czy też publiczny. Specjalizujemy się w aranżacji, pielęgnacji terenów zielonych i projektowaniu ogrodów.
KOMPLEKSOWE PRACE OGRODOWE
Chociaż usługi ogrodnicze kierujemy do Klientów ze Szczecina, to chętnie podejmujemy się także zleceń w innych miastach Polski. Projektowanie i zakładanie ogrodów to nie tylko nasza praca, ale również i pasja. Współpracujemy z doświadczonymi ogrodnikami udowadniając tym samym, że ogrodnictwo to prawdziwa sztuka.
NAJLEPSI OGRODNICY W SZCZECINIE
Angażujemy się w każde zlecenie! Usługi ogrodnicze wykonujemy od najprostszych prac ogrodowych po te bardziej skomplikowane. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej sprawy, niezależnie, czy chcą Państwo zaaranżować nowy ogród, czy też potrzebują ogrodnika do prac pielęgnacyjnych. Zapraszamy do kontaktu!

DANE KONTAKTOWE:

 • EKLON
  USŁUGI OGRODNICZE
  STANISŁAW ZIELIŃSKI

  ul. Rydla 33/36
  71-899 Szczecin
 • tel: +48 797 351 458
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Pielęgnacja zieleni
 • Przycinanie krzewów
 • Nasadzenia roślin
 • Projektowanie ogrodów
 • Koszenie trawników
 • Pielęgnacja zieleni miejskiej
 • Trawniki z rolki

Copyright © 2020 www.eklon.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.