• Inne realizacje ogrodowe

  Realizacje

  Naszym Klientom oferujemy szereg możliwości - prace ogrodnczie, wycinkę drzew, projektowanie ogrodów i inne.

  Inne realizacje
 • Inne realizacje ogrodowe

Galeria - inne realizacje

Temat usług ogrodniczych jest niezwykle szeroki, tak naprawdę nie możemy umieścić w galerii wszystkich zdjęć związanych z naszymi realizacjami bo chociaż zmieściłyby się bez trudu to jest ich tak wiele, że szanse by ktoś chciał wszystkie oglądać są doprawdy niewielkie.

Usługi ogrodnicze – najbardziej rozbudowana oferta na rynku

Poniższa prezentacja to tylko niewielki wycinek dokumentacji odzwierciedlającej profesjonalizm naszej działalności. Co pewien czas zmieniamy zdjęcia by Klienci, którzy już korzystali z naszych usług mogli odwiedzając naszą firmową witrynę www zdobyć nowe inspiracje i być może zdecydować się na skorzystanie z którejś z proponowanych usług. Zajmujemy się wszystkimi pracami związanymi zakładaniem ogrodów, montażem systemów nawadniających, architekturą ogrodową, wycinką drzew, wywózką odpadów eko, pielęgnacją zielonych terenów prywatnych, pielęgnacją roślin. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi są właśnie tym, czego Państwo potrzebują – gwarantujemy satysfakcję ze współpracy!

Wysokiej jakości usługi ogrodnicze
realizowane z pasją...

Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów, architektura ogrodowa, systemy nawadniania
Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów
DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?
Nasza firma ma za sobą liczne realizacje, które dają zarówno nam satysfakcję, jak i naszym Klientom. Pracujący u nas ogrodnicy to specjaliści, którzy wiedzą, jak prawidłowo zadbać o rośliny, niezależnie, czy jest to teren prywatny czy też publiczny. Specjalizujemy się w aranżacji, pielęgnacji terenów zielonych i projektowaniu ogrodów.
KOMPLEKSOWE PRACE OGRODOWE
Chociaż usługi ogrodnicze kierujemy do Klientów ze Szczecina, to chętnie podejmujemy się także zleceń w innych miastach Polski. Projektowanie i zakładanie ogrodów to nie tylko nasza praca, ale również i pasja. Współpracujemy z doświadczonymi ogrodnikami udowadniając tym samym, że ogrodnictwo to prawdziwa sztuka.
NAJLEPSI OGRODNICY W SZCZECINIE
Angażujemy się w każde zlecenie! Usługi ogrodnicze wykonujemy od najprostszych prac ogrodowych po te bardziej skomplikowane. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej sprawy, niezależnie, czy chcą Państwo zaaranżować nowy ogród, czy też potrzebują ogrodnika do prac pielęgnacyjnych. Zapraszamy do kontaktu!

DANE KONTAKTOWE:

 • EKLON
  USŁUGI OGRODNICZE
  STANISŁAW ZIELIŃSKI

  ul. Rydla 33/36
  71-899 Szczecin
 • tel: +48 797 351 458
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Pielęgnacja zieleni
 • Przycinanie krzewów
 • Nasadzenia roślin
 • Projektowanie ogrodów
 • Koszenie trawników
 • Pielęgnacja zieleni miejskiej
 • Trawniki z rolki

Copyright © 2020 www.eklon.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.