• Pielęgnacja ogrodów i zieleni

  Usługi ogrodnicze

  Naszą renomę zawdzięczamy między innymi dokładności z jaką odzwierciedlamy wizję ogrodu stworzonego od podstaw

  Pielęgnacja ogrodów i zieleni
 • Pielęgnacja ogrodów i zieleni

Pielęgnacja ogrodów i zieleni

Wykonanie zleconych prac należy do naszych wypróbowanych i wszechstronnie przygotowanych zespołów złożonych z profesjonalistów. Dbałość o ogrody i tereny zielone należą do naszych pasji, dlatego w branży usług ogrodniczych cieszymy się doskonałą reputacją, pozwalającą współpracować zarówno z Klientami indywidualnymi jak i firmami, instytucjami i urzędami

Prace pielęgnacyjne - ogrody w Szczecinie i Zachodniopomorskim

Każdy właściciel chciałby, aby jego ogród cieszył oczy przez długie lata i spełniał swoje funkcje zawsze, gdy zechce się z nich skorzystać. Warunkiem takiego stanu rzeczy jest odpowiednia pielęgnacja i dbałość o kondycję miejsca. Rolą ogrodników, którym zleca się podobne zadania jest zapewnienie ogrodowi korzystnych warunków, w których rośliny będą się bez przeszkód rozwijać a cały teren będzie się dobrze prezentować. Oczywiście pielęgnacja samych roślin to tylko jeden z wielu aspektów utrzymania przestrzeni ogrodowej w dobrym stanie. Oprócz niej – wymagającej wiedzy i doświadczenia – liczy się też odchwaszczenie terenu, usunięcie odpadów eko (np. suchych gałęzi, siana ze skoszonego trawnika), wyczyszczenie partii murowanych (stanowisko grilla, podmurówki, podjazdy), umycie źródeł światła, usunięcie zanieczyszczeń z oczek wodnych i stawów, nasadzenie mchu, przycięcie żywopłotów. Wachlarz usług jest szeroki, jesteśmy w stanie obsłużyć każde zlecenie związane z pielęgnacją ogrodów. Oferujemy profesjonalizm i dokładność! Większość roślin – kwiatów, krzewów ozdobnych i krzewów owocowych – wymaga regularnej pielęgnacji. O ile przez większość sezonów nie myśli się o takich sprawach, to w chwili gdy nadchodzą letnie upały i trzeba wyjechać na urlop okazuje się, że poza podlewaniem przydałoby się jeszcze kilka zabiegów takich przesadzenie dwóch krzewów, przycięcie żywopłotu, uprzątnięcie gałęzi zalegających podjazd albo umycie i odmalowanie drewnianej wiaty pod którą jesienią składuje się opał do grilla. Może się też zdarzyć że właściciel ogrodu stwierdzi wyjeżdżając, że przestrzeń trawnika jest za duża i fajnie będzie posadzić na jego skraju trzy krzaki porzeczek. Ale jeśli istnieje pomysł, nasz zespół na pewno będzie w stanie go zrealizować. Nasza oferta obejmuje pełen zakres prac pielęgnacyjnych całych ogrodów, pojedynczych drzew i skupisk krzewów zarówno w ogrodach prywatnych jak i na terenach firmowych oraz miejskich. W ramach prac pielęgnacyjnych oferujemy również konserwację systemów nawadniania i oświetlenia, remonty architektury ogrodowej, nasadzenia roślinności i odnawianie trawników.

Usługi ogrodnicze – pielęgnacja ogrodów i terenów zielonych, wyjątkowa dbałość o rośliny

Podejmując współpracę z firmą eKlon Klienci mają pewność, że przygotowane przez nas projekty i zrealizowane prace przyniosą dokładnie taki efekt, jaki sobie wymarzyli. Naszą renomę zawdzięczamy między innymi dokładności z jaką odzwierciedlamy wizję ogrodu stworzonego od podstaw, albo poleconego do prac pielęgnacyjnych. Wszystkie aranżacje terenu i przestrzeni są uzależnione od opinii Klienta, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. W dziedzinie pielęgnacji ogrodów polecamy następujące usługi ogrodnicze:

 • Koszenie trawników
 • Przycinanie drzew, krzewów i żywopłotów
 • Odchwaszczanie ręczne i odchwaszczanie chemiczne
 • Zabezpieczenie roślin przed szkodnikami oraz przed sezonem zimowym
 • Nawożenie roślin i trawników
 • Opryski
 • Zakładanie i całoroczna pielęgnacja trawników z siewu
 • Zakładanie i całoroczna pielęgnacja trawników z rolki
 • Projektowanie terenów zielonych
 • Zabudowa i wsparcie terenów zielonych (kwietniki, ławki, systemy oświetlenia i nawadniania)
 • Konserwacji terenów zielonych (porządkowanie, odśnieżanie, sprzątanie liści)

Wielu Klientów trafia do nas po wpisaniu w wyszukiwarce internetowej frazy „usługi ogrodnicze Szczecin”, „pielęgnacja ogrodów Szczecin”, lub „kompleksowa obsługa terenów zielonych” ale znaczna liczba realizowanych zleceń to współpraca z rekomendacji, czyli Klienci wybierający eKlon na podstawie opinii swoich znajomych zadowolonych z naszych usług.

Usługi ogrodnicze sezonowe - okresowe i całoroczne prace pielęgnacyjne

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie kreacji terenów zielonych, architektury krajobrazu i ogrodnictwa w każdej skali – naszą receptą na sukces jest zadowolenie naszych Klientów. Dzięki temu nasza renoma w branży usług ogrodniczych jest zarazem gwarancją Państwa satysfakcji ze wspólnej współpracy. Jesteśmy pewni że z naszym doświadczeniem, zapleczem sprzętowym i współpracą z najlepszymi dostawcami roślin i elementów architektury ogrodowej będziemy w stanie znaleźć rozwiązanie na każdą okoliczność – założenia ogrodu, pielęgnacji, prac naprawczych i renowacyjnych, odnowień, czy re-aranżacji terenu. Zapraszamy do zapoznawania się z pozostałymi działami naszej oferty na firmowej witrynie internetowej oraz do współpracy!

Wysokiej jakości usługi ogrodnicze
realizowane z pasją...

Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów, architektura ogrodowa, systemy nawadniania
Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów
DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?
Nasza firma ma za sobą liczne realizacje, które dają zarówno nam satysfakcję, jak i naszym Klientom. Pracujący u nas ogrodnicy to specjaliści, którzy wiedzą, jak prawidłowo zadbać o rośliny, niezależnie, czy jest to teren prywatny czy też publiczny. Specjalizujemy się w aranżacji, pielęgnacji terenów zielonych i projektowaniu ogrodów.
KOMPLEKSOWE PRACE OGRODOWE
Chociaż usługi ogrodnicze kierujemy do Klientów ze Szczecina, to chętnie podejmujemy się także zleceń w innych miastach Polski. Projektowanie i zakładanie ogrodów to nie tylko nasza praca, ale również i pasja. Współpracujemy z doświadczonymi ogrodnikami udowadniając tym samym, że ogrodnictwo to prawdziwa sztuka.
NAJLEPSI OGRODNICY W SZCZECINIE
Angażujemy się w każde zlecenie! Usługi ogrodnicze wykonujemy od najprostszych prac ogrodowych po te bardziej skomplikowane. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej sprawy, niezależnie, czy chcą Państwo zaaranżować nowy ogród, czy też potrzebują ogrodnika do prac pielęgnacyjnych. Zapraszamy do kontaktu!

DANE KONTAKTOWE:

 • EKLON
  USŁUGI OGRODNICZE
  STANISŁAW ZIELIŃSKI

  ul. Rydla 33/36
  71-899 Szczecin
 • tel: +48 797 351 458
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Pielęgnacja zieleni
 • Przycinanie krzewów
 • Nasadzenia roślin
 • Projektowanie ogrodów
 • Koszenie trawników
 • Pielęgnacja zieleni miejskiej
 • Trawniki z rolki

Copyright © 2020 www.eklon.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.