• Nasadzenia w ogrodzie

  Usługi ogrodnicze

  Usługi ogrodnicze związane z nasadzeniem roślin to część naszej bogatej oferty związanej z projektowaniem i kreacją przestrzeni ogrodowych

  Nasadzenia w ogrodzie
 • Nasadzenia w ogrodzie

Nasadzenia w ogrodzie

Dzięki olbrzymiemu doświadczeniu świadczymy nie tylko usługi, służymy również fachowym poradnictwem w kwestii doboru rozwiązań, w tym i doboru roślin. Realizując zlecenie dbamy o każdy szczegół, efekty naszych prac cechuje przede wszystkim trwałość.

Nasadzenia drzew – kompleksowa obsługa zleceń

Drzewa w ogrodzie to nie tylko funkcje użytkowe i ozdobne. Uzupełnienie miniaturowego ekosystemu jakim jest każdy ogród przy pomocy drzew to osłona dla roślin i możliwość wspierającej ogólną kondycję terenu symbiozy między jego poszczególnymi partiami. Niezbędna jest tu wiedza o naturalnych uwarunkowaniach wprowadzanych do ogrodu roślin, dzięki której trwałość zielonego zakątka będzie można przewidzieć na długie lata. Wybór obejmuje wiele gatunków krzewów, drzew i kwiatów, które doskonale będą ze sobą współgrać w naszym klimacie, trzeba jednak umieć je dopasować do stylu danego ogrodu i do wyglądu otoczenia. Do ważnych czynników jakie bierze się pod uwagę planując nasadzenia drzew i krzewów jest wielkość ogrodu. W przypadku niewielkich przestrzeni lepiej będzie zrezygnować z większych roślin z tendencjami do niekontrolowanego rozrostu. W przypadku małych ogródków świetnie się sprawdzają drzewka owocowe, a także brzoza brodawkowata i sosny. Drzewa o niewielkich rozmiarach podkreślają przy okazji styl ogrodu, szczególnie te które umiejętnie prowadzone w krótkim czasie zaczynają wyglądać na wiekowe.

Nasadzenia drzew, krzewów i kwiatów w ogrodach – zróżnicowana oferta gatunków

Usługi ogrodnicze związane z nasadzeniem roślin ogrodowych to część naszej bogatej oferty związanej z projektowaniem i kreacją przestrzeni ogrodowych na terenach przydomowych, firmowych i miejskich. Dzięki olbrzymiemu doświadczeniu świadczymy nie tylko usługi, służymy również fachowym poradnictwem w kwestii doboru rozwiązań, w tym i doboru roślin. Realizując zlecenie dbamy o każdy szczegół, efekty naszych prac cechuje przede wszystkim trwałość. Jeśli zachodzi konieczność zajmiemy się również pielęgnacją stworzonego przez nas ogrodu. W dziedzinie nasadzeń roślin oferujemy przede wszystkim:

 • Nasadzenia krzewów ozdobnych, kwiatów, roślinności towarzyszącej oczkom wodnym i stawom
 • Nasadzenia drzew i krzewów według przygotowanego projektu
 • Nasadzenia drzew iglastych, liściastych i owocowych

Wartą rozważenia kwestią jest lokalizacja danego drzewa. Niewidoczny dla właściciela ogrodu system korzeniowy może uszkodzić podpiwniczenia albo fundamenty stojącego nieopodal domu. Piękny ogród nie może grozić uszkodzeniem instalacji elektrycznej czy sieci wodociągowej. Jesteśmy w stanie tak zaprojektować wykorzystanie przestrzeni i terenu by zachować bezpieczeństwo i umożliwić korzystanie z zalet nasadzonych roślin i uroków wymarzonego ogrodu.

Nasadzenia roślin – usługi świadczone przez ogrodników z wieloletnim doświadczeniem

Projekt ogrodu nie zawsze musi być nowatorski, ważne by miał preferowany przez Klienta styl i aranżował teren w sposób zapewniający długoletnią satysfakcję z użytkowania. Dzięki posiadanej wiedzy i praktycznemu przygotowaniu oferujemy ogrody spełniające normy bezpieczeństwa, harmonijne i przystosowane do pełnienia funkcji wyznaczonych przez właścicieli. Działamy na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, realizujemy nawet najbardziej nieprawdopodobne projekty. Podczas tworzenia ogrodu i planując nasadzenia roślin bierzemy pod uwagę mikroklimat miejsca, preferencje właścicieli terenu, a czasem nawet rodzaj nastroju jakim ma promieniować przygotowane miejsce – relaksującego, radosnego, albo skłaniającego do refleksji. Podejmując z nami współpracę stawia się na profesjonalizm, pełne zaangażowanie w prowadzony projekt i terminowość. Realizujemy również pełen zakres prac pomocniczych takich jak oczyszczenie terenu przed rozpoczęciem prac głównych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Wysokiej jakości usługi ogrodnicze
realizowane z pasją...

Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów, architektura ogrodowa, systemy nawadniania
Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów
DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?
Nasza firma ma za sobą liczne realizacje, które dają zarówno nam satysfakcję, jak i naszym Klientom. Pracujący u nas ogrodnicy to specjaliści, którzy wiedzą, jak prawidłowo zadbać o rośliny, niezależnie, czy jest to teren prywatny czy też publiczny. Specjalizujemy się w aranżacji, pielęgnacji terenów zielonych i projektowaniu ogrodów.
KOMPLEKSOWE PRACE OGRODOWE
Chociaż usługi ogrodnicze kierujemy do Klientów ze Szczecina, to chętnie podejmujemy się także zleceń w innych miastach Polski. Projektowanie i zakładanie ogrodów to nie tylko nasza praca, ale również i pasja. Współpracujemy z doświadczonymi ogrodnikami udowadniając tym samym, że ogrodnictwo to prawdziwa sztuka.
NAJLEPSI OGRODNICY W SZCZECINIE
Angażujemy się w każde zlecenie! Usługi ogrodnicze wykonujemy od najprostszych prac ogrodowych po te bardziej skomplikowane. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej sprawy, niezależnie, czy chcą Państwo zaaranżować nowy ogród, czy też potrzebują ogrodnika do prac pielęgnacyjnych. Zapraszamy do kontaktu!

DANE KONTAKTOWE:

 • EKLON
  USŁUGI OGRODNICZE
  STANISŁAW ZIELIŃSKI

  ul. Rydla 33/36
  71-899 Szczecin
 • tel: +48 797 351 458
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Pielęgnacja zieleni
 • Przycinanie krzewów
 • Nasadzenia roślin
 • Projektowanie ogrodów
 • Koszenie trawników
 • Pielęgnacja zieleni miejskiej
 • Trawniki z rolki

Copyright © 2020 www.eklon.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.