• Wycinka drzew i krzewów

  Pozostałe usługi

  Nasza firma eKlon zajmuje się profesjonalną wycinką drzew i różnego rodzaju krzewów, a także usuwaniem gałęzi oraz konarów

  Wycinka drzew i krzewów
 • Wycinka drzew i krzewów

Wycinka drzew i krzewów

Pracujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, wycinki drzew przeprowadzamy wyłącznie tam gdzie jest ona możliwa, bądź uzasadniona, lub poparta odpowiednim urzędowym zezwoleniem.

Profesjonalne wycinanie drzew i krzewów – Szczecin

Zdarza się, że pomimo troski i konsekwentnej pielęgnacji krzew, lub drzewo usycha. Często też zdarza się, że po nabyciu terenu z zamiarem przemienienia go w piękny ogród, nowym właścicielom przeszkadza w realizacji koncepcji pień uschniętego drzewa, albo resztki sadu. Samodzielne usuwanie drzew, albo krzewów wymaga oceny sytuacji i stopnia ryzyka. Poza tym nie każde drzew można usunąć – w wielu przypadkach konieczne jest urzędowe pozwolenie. Jeśli trzeba usunąć jakieś drzewo z ogrodu, najlepiej zwrócić się do profesjonalistów. W dziedzinie usług ogrodniczych jesteśmy firmą w pełni wszechstronną, nasza bogata oferta to także wycinki drzew i krzewów oraz zabiegi regulacji wzrostu i redukcji gęstości gałęzi. Obok przycinania drzewek owocowych stanowiącego zabieg pielęgnacyjny oferujemy również profesjonalne wykonanie poważniejszych zabiegów, w tym:

 • usuwanie gałęzi i konarów
 • modelowanie i reedukacja koron drzew
 • skracanie drzew
 • formowanie krzewów
 • usuwanie gałęzi wykraczających poza ogrodzenie albo stwarzających zagrożenie
 • sprzątanie i wywóz gałęzi, drewna i innych odpadów powstałych w wyniku wycinki

W wymienionych zadaniach korzystamy z metod alpinistycznych oraz z podnośnika koszowego. Usuwamy uschnięte gałęzie, popękane i nadłamane silnym wiatrem konary, partie drzewostanu zagrożone próchnicą, zwalone pnie, skupiska zbędnych krzewów takich jak wiklina i dzika róża. Przyjmujemy również zlecenia na usuwanie drzew z placu budowy, albo stwarzających zagrożenie na terenach osiedlowych.

Regulacja kształtu krzewów, przerzedzanie zarośli, profesjonalne usuwanie gałęzi drzew

Działamy z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, podejmujemy się zleceń w każdej skali. Mamy doświadczenie w wycince martwych i chorych drzew, natomiast zabiegi formowania krzewów i koron wynikają z innych dziedzin usług ogrodniczych realizowanych w Szczecinie i województwie Zachodniopomorskim. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Wysokiej jakości usługi ogrodnicze
realizowane z pasją...

Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów, architektura ogrodowa, systemy nawadniania
Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów
DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?
Nasza firma ma za sobą liczne realizacje, które dają zarówno nam satysfakcję, jak i naszym Klientom. Pracujący u nas ogrodnicy to specjaliści, którzy wiedzą, jak prawidłowo zadbać o rośliny, niezależnie, czy jest to teren prywatny czy też publiczny. Specjalizujemy się w aranżacji, pielęgnacji terenów zielonych i projektowaniu ogrodów.
KOMPLEKSOWE PRACE OGRODOWE
Chociaż usługi ogrodnicze kierujemy do Klientów ze Szczecina, to chętnie podejmujemy się także zleceń w innych miastach Polski. Projektowanie i zakładanie ogrodów to nie tylko nasza praca, ale również i pasja. Współpracujemy z doświadczonymi ogrodnikami udowadniając tym samym, że ogrodnictwo to prawdziwa sztuka.
NAJLEPSI OGRODNICY W SZCZECINIE
Angażujemy się w każde zlecenie! Usługi ogrodnicze wykonujemy od najprostszych prac ogrodowych po te bardziej skomplikowane. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej sprawy, niezależnie, czy chcą Państwo zaaranżować nowy ogród, czy też potrzebują ogrodnika do prac pielęgnacyjnych. Zapraszamy do kontaktu!

DANE KONTAKTOWE:

 • EKLON
  USŁUGI OGRODNICZE
  STANISŁAW ZIELIŃSKI

  ul. Rydla 33/36
  71-899 Szczecin
 • tel: +48 797 351 458
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Pielęgnacja zieleni
 • Przycinanie krzewów
 • Nasadzenia roślin
 • Projektowanie ogrodów
 • Koszenie trawników
 • Pielęgnacja zieleni miejskiej
 • Trawniki z rolki

Copyright © 2020 www.eklon.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.