• Zieleń w przestrzeni publicznej

  Usługi ogrodnicze

  Nasza firma zajmuje się wykonawstwem projektów i realizacją aranżacji miejskich terenów zielonych

  Zieleń w przestrzeni publicznej
 • Zieleń w przestrzeni publicznej

Zieleń w przestrzeni publicznej

Jesteśmy firmą konkurencyjną zarówno pod względem jakościowym jak i cenowym. W przypadku większych zleceń takich jak kreacja rozległego ogrodu od podstaw, czy aranżacja skupiska zieleni w miejskim krajobrazie oferujemy naszym Klientom atrakcyjne warunki współpracy, zwłaszcza gdy w grę wchodzi współpraca długoterminowa. Niezależnie od skali prac gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie.

Projekty i realizacje aranżacji miejskich terenów zielonych

Przestrzeń miejska jako środowisko sztuczne staje się bardziej przyjazna gdy posiada miłe dla oka akcenty w postaci terenów zielonych. W gruncie rzeczy nasadzenia roślinności są najlepszym sposobem na szybkie uzyskanie pozytywnych efektów wizerunkowych, stąd w miastach obecność klombów, drzewnych alei, gazonów, albo sprzyjających refleksji skupisk ławeczek w otoczeniu urokliwych zarośli. Wszystkie te pozytywne szczegóły w jednostajnym zindustrializowanym krajobrazie potrzebują jednak odpowiedniego zaplanowania w schematach zagospodarowania przestrzennego, posadowienia, a potem regularnej i odpowiedzialnej pielęgnacji. Ich położenie, podobnie jak struktura nie mogą być przypadkowe – skupisko zieleni musi pozostawać w harmonii z otoczeniem, tak by całość miejskiego krajobrazu była harmonijna. Jest to szczególnie istotne w miejscach reprezentacyjnych danego miasta oraz w kluczowych punktach, gdzie pozytywne oddziaływanie ma dużą wagę, np. wzdłuż najbardziej zatłoczonych w godzinach szczytu tras. Efekt pierwszego wrażenia ma znaczenie tylko w kontaktach interpersonalnych lecz również w turystyce i biznesie. Dlatego warto zadbać nie tylko o wygląd historycznych miejsc chętnie odwiedzanych przez turystów ale również o otoczenia hoteli, firmowych biurowców i restauracji. Jeśli widok jakiegoś obszaru utkwi w pamięci w towarzystwie wspomnienia pozytywnych wrażeń, to może sprawić że będzie się do niego chętnie wracać. Właściwość tę chętnie wykorzystuje się w marketingu, a my proponujemy wsparcie każdej strategii podnoszenia walorów estetycznych miasta z wykorzystaniem najlepszych i zarazem najtrwalszych krzewów, drzewek i gatunków traw. Dzięki naszym usługom ogrodniczym każda okolica będzie się pięknie prezentować. Naszą ofertę kierujemy do:

 • Zarządców terenów przy budynkach użyteczności publicznej
 • Wspólnot mieszkaniowych
 • Developerów
 • Zarządców terenów przy budynkach biurowych
 • Wydziałów odpowiedzialnych za plan zagospodarowania przestrzennego przy urzędach miejskich

Skupiska zieleni to nie tylko walory estetyczne, to także filtr powietrza i regulacja mikroklimatu przez wpływ na przestrzenny rozkład temperatur. Zadbana roślinność podnosi zalety każdej okolicy, warto więc skorzystać z usług doświadczonej w pracy z zielenią miejską firmy. Do każdego zadania podchodzimy kompleksowo i odpowiedzialnie. Prowadzimy prace od podstaw, czyli od projektu, poprzez realizacje po późniejszą pielęgnację skupiska zieleni i konserwację elementów towarzyszącej mu architektury.

Obszary zielone w przestrzeni publicznej – Szczecin i Zachodniopomorskie

Nasi Klienci cenią nas nie tylko za konkurencyjność cenową, terminowość i wysoką jakość efektów prac lecz również za zaangażowanie z jakim podchodzimy do każdego zlecenia. To dzięki niemu oferujemy każdemu Klientowi kreatywne pomysły wspierające jego wizję, a możliwe do wdrożenia w krótkim czasie i stosunkowo niewielkim kosztem. Bierzemy pod uwagę całą sytuację projektu, jako doświadczeni ogrodnicy doskonale orientujemy się jakie można zaproponować rozwiązania by wskazany teren mógł najwięcej skorzystać. Największe znaczenie ma dobór roślin, nie tylko ze względu na ich trwałość ale też pod kątem ich potrzeb – niektóre gatunki lepiej rosną w miejscach cienistych, inne wolą nasłonecznione i otwarte przestrzenie. Warunkiem powodzenia firmy świadczącej usługi ogrodnicze jest zmysł estetyczny pracujących dla niej specjalistów. Nasi fachowcy to nie tylko pasjonaci ogrodnictwa, lecz również eksperci w dziedzinie architektury krajobrazu. Kreowany w przestrzeni miejskiej teren zielony musi być odpowiednio rozplanowany i zharmonizowany z otoczeniem. Warto dodać, że nasza propozycja to nie tylko nasadzenia krzewów, kwiatów i drzew – do naszej oferty należy również wyposażenie przestrzeni w takie elementy jak ozdobne donice, ławki, stojaki na rowery, huśtawki dla dzieci oraz prowadzenie murków czy kładzenie nawierzchni ścieżek.

Wysokiej jakości usługi ogrodnicze
realizowane z pasją...

Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów, architektura ogrodowa, systemy nawadniania
Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów
DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?
Nasza firma ma za sobą liczne realizacje, które dają zarówno nam satysfakcję, jak i naszym Klientom. Pracujący u nas ogrodnicy to specjaliści, którzy wiedzą, jak prawidłowo zadbać o rośliny, niezależnie, czy jest to teren prywatny czy też publiczny. Specjalizujemy się w aranżacji, pielęgnacji terenów zielonych i projektowaniu ogrodów.
KOMPLEKSOWE PRACE OGRODOWE
Chociaż usługi ogrodnicze kierujemy do Klientów ze Szczecina, to chętnie podejmujemy się także zleceń w innych miastach Polski. Projektowanie i zakładanie ogrodów to nie tylko nasza praca, ale również i pasja. Współpracujemy z doświadczonymi ogrodnikami udowadniając tym samym, że ogrodnictwo to prawdziwa sztuka.
NAJLEPSI OGRODNICY W SZCZECINIE
Angażujemy się w każde zlecenie! Usługi ogrodnicze wykonujemy od najprostszych prac ogrodowych po te bardziej skomplikowane. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej sprawy, niezależnie, czy chcą Państwo zaaranżować nowy ogród, czy też potrzebują ogrodnika do prac pielęgnacyjnych. Zapraszamy do kontaktu!

DANE KONTAKTOWE:

 • EKLON
  USŁUGI OGRODNICZE
  STANISŁAW ZIELIŃSKI

  ul. Rydla 33/36
  71-899 Szczecin
 • tel: +48 797 351 458
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Pielęgnacja zieleni
 • Przycinanie krzewów
 • Nasadzenia roślin
 • Projektowanie ogrodów
 • Koszenie trawników
 • Pielęgnacja zieleni miejskiej
 • Trawniki z rolki

Copyright © 2020 www.eklon.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.