• Ogrody przydomowe

  Realizacje

  Oferujemy profesjonalne projektowanie dla Klientów indywidualnych oraz różnego rodzaju firm.

  Ogrody przydomowe
 • Ogrody przydomowe

Galeria - ogrody przydomowe

Nasza oferta usługi ogrodnicze obejmuje wszystkie możliwe prace związane z ogrodami, skupiskami zieleni, ogródkami przydomowymi i zagospodarowaniem przestrzeni przydomowych, czy w sąsiedztwie budynków firmowych. Mamy za sobą dziesiątki realizacji przeprowadzonych na przestrzeni lat istnienia naszej firmy.

Projektowanie, zakładanie i pielęgnacja ogrodów – Szczecin

Jak widać na załączonych fotografiach nie ma dla nas rzeczy trudnych ani niemożliwych, podczas zakładania ogrodów zajmujemy się nie tylko nasadzeniem roślin, ale także instalacją systemów automatycznego nawadniania, kładzeniem i renowacją nawierzchni ścieżek i miejsc rekreacji, prowadzeniem schodków, pracami drenarskimi, pielęgnacją drzew. Poniżej prezentujemy skromną kolekcję fotografii dokumentujących przebieg i efekty wybranych realizacji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Wysokiej jakości usługi ogrodnicze
realizowane z pasją...

Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów, architektura ogrodowa, systemy nawadniania
Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów
DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?
Nasza firma ma za sobą liczne realizacje, które dają zarówno nam satysfakcję, jak i naszym Klientom. Pracujący u nas ogrodnicy to specjaliści, którzy wiedzą, jak prawidłowo zadbać o rośliny, niezależnie, czy jest to teren prywatny czy też publiczny. Specjalizujemy się w aranżacji, pielęgnacji terenów zielonych i projektowaniu ogrodów.
KOMPLEKSOWE PRACE OGRODOWE
Chociaż usługi ogrodnicze kierujemy do Klientów ze Szczecina, to chętnie podejmujemy się także zleceń w innych miastach Polski. Projektowanie i zakładanie ogrodów to nie tylko nasza praca, ale również i pasja. Współpracujemy z doświadczonymi ogrodnikami udowadniając tym samym, że ogrodnictwo to prawdziwa sztuka.
NAJLEPSI OGRODNICY W SZCZECINIE
Angażujemy się w każde zlecenie! Usługi ogrodnicze wykonujemy od najprostszych prac ogrodowych po te bardziej skomplikowane. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej sprawy, niezależnie, czy chcą Państwo zaaranżować nowy ogród, czy też potrzebują ogrodnika do prac pielęgnacyjnych. Zapraszamy do kontaktu!

DANE KONTAKTOWE:

 • EKLON
  USŁUGI OGRODNICZE
  STANISŁAW ZIELIŃSKI

  ul. Rydla 33/36
  71-899 Szczecin
 • tel: +48 797 351 458
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Pielęgnacja zieleni
 • Przycinanie krzewów
 • Nasadzenia roślin
 • Projektowanie ogrodów
 • Koszenie trawników
 • Pielęgnacja zieleni miejskiej
 • Trawniki z rolki

Copyright © 2020 www.eklon.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.