• Zieleń miejska

  Usługi ogrodnicze

  Posiadamy doświadczenie w branży ogrodniczej, zdobyte nie tylko w pracach związanych z utrzymaniem terenów prywatnych i firmowych, ale także obszarów miejskiej zieleni.

  Zieleń miejska
 • Zieleń miejska

Zieleń miejska

Spora część zleceń realizowanych w środowisku miejskim to prace pielęgnacyjne drzewostanu ale prócz roślinności zajmujemy się całym jej otoczeniem. W przeszłości dokonywaliśmy już wymiany ławek w parkach, remontów alejek i zmian w zagospodarowaniu terenu wymagających np. rekultywacji trawników.

Usługi ogrodnicze w dziedzinie pielęgnacji zieleni miejskiej – pełen profesjonalizm

Obecność zieleni wywiera korzystny wpływ na samopoczucie, dzięki niej poprawa nastroju może dokonać się niezwykle szybko. W warunkach miejskich zieleń umożliwia szybkie odstresowanie i mentalny odpoczynek od tempa codziennego życia, stąd coraz częstsze przeznaczanie sporych obszarów na miejsca bogate w roślinność – trawniki, klomby, zadrzewione skwery. Poza tym, że pozwalają chwilę wytchnienia i refleksji, poprawiają wizerunek każdego miasta i czynią publiczną przestrzeń bardziej przyjazną. Tereny zarządzane przez miejską administrację wymagają troskliwej pielęgnacji, czasem staranniejszej niż prywatne ogrody z powodu znacznie większej ilości użytkowników. Praca włożona w miejską zieleń zwróci się w postaci pozytywnego oddziaływania psychologicznego, regulacji mikroklimatu i wkładu w poprawę jakości powietrza. Nasza firma ma bogate doświadczenie w branży ogrodniczej, zdobyte nie tylko w pracach związanych z utrzymaniem terenów prywatnych i firmowych, lecz także obszarów miejskiej zieleni. Wśród usług ogrodniczych świadczonych w tej dziedzinie oferujemy między innymi:

 • Zakładanie trawników z siewu i rolki
 • Strzyżenie i koszenie osiedlowych trawników
 • Pielęgnacja terenów zielonych przy osiedlach mieszkaniowych
 • Przycinanie drzew i krzewów w miejskich parkach
 • Dbałość o oświetlenie i nawodnienie terenów zieleni miejskiej
 • Nasadzanie krzewów i roślin
 • Kompleksowe utrzymanie skupisk zieleni w otoczeniu budynków urzędów, instytucji i firm
 • Opryski oraz nawożenie drzew i krzewów
 • Budowa i montaż elementów małej architektury

Zgodnie z naszym doświadczeniem jesteśmy otwarci na zlecenia wykraczające poza ramy standardowych ofert, albo uznawane za nietypowe takich jak na przykład wymiana metalowych zabawek dla dzieci na drewniane, czy konserwacja parkowych ławek. Podobnie jak w innych dziedzinach naszej działalności uważamy, że nie ma zadań nie do zrealizowania.

Natura w miejskiej oprawie – kreacja i pielęgnacja miejskich terenów zielonych

Jak w każdej dziedzinie, również w kwestii miejskiej zieleni sprawdza się zasada, że wszelkie prace należy zlecać wyspecjalizowanej firmie, odpowiednio przygotowanej do przeprowadzania wymaganych prac i zatrudniającej profesjonalistów. Stąd nasz udział w zadaniach związanych z pielęgnacją zieleni osiedlowej, utrzymaniu pasów zieleni wzdłuż dróg i chodników, czy regulacji kubatury zarośli utrzymywanych na granicach osiedli mieszkaniowych. Zajmujemy się także odchwaszczaniem i pracami naprawczymi i konserwacyjnymi lokalnej infrastruktury publicznej.

Opieka nad miejską zielenią, koszenie trawników, przycinanie krzewów, regulacja rozrostu drzew

Miejski krajobraz podobnie jak samopoczucie mieszkańców zawsze odnosi korzyści z obecności skupisk zieleni. Sama obecność trawnika przed firmowym budynkiem wpływa pozytywnie na wizerunek przedsiębiorstwa, podobnie jest w przypadku klombów, rabatek, krzewów i drzew. Bez parków i skwerów nasze miasta stałyby się miejscami w których trudno wytrzymać, chęć obcowania z przyrodą jest dla człowieka naturalną sprawą, podobnie jak poprawa samopoczucia na skutek styczności z zielenią. Dbając o tereny zielone dbamy o samopoczucie innych ludzi i poprawę jakości życia w mieście. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnej konsultacji oraz do skorzystania z szerokiego wachlarza usług ogrodniczych oferowanych przez naszą firmę. Tak jak w przypadku wszystkich podejmowanych prac gwarantujemy wysoką jakość usług, konkurencyjność cenową i profesjonalne podejście do każdego tematu. Efekty naszych działań są jednocześnie imponujące i trwałe, w ten sposób oszczędzamy i czas, i środki naszych Klientów. Zapraszamy!

Wysokiej jakości usługi ogrodnicze
realizowane z pasją...

Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów, architektura ogrodowa, systemy nawadniania
Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów
DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?
Nasza firma ma za sobą liczne realizacje, które dają zarówno nam satysfakcję, jak i naszym Klientom. Pracujący u nas ogrodnicy to specjaliści, którzy wiedzą, jak prawidłowo zadbać o rośliny, niezależnie, czy jest to teren prywatny czy też publiczny. Specjalizujemy się w aranżacji, pielęgnacji terenów zielonych i projektowaniu ogrodów.
KOMPLEKSOWE PRACE OGRODOWE
Chociaż usługi ogrodnicze kierujemy do Klientów ze Szczecina, to chętnie podejmujemy się także zleceń w innych miastach Polski. Projektowanie i zakładanie ogrodów to nie tylko nasza praca, ale również i pasja. Współpracujemy z doświadczonymi ogrodnikami udowadniając tym samym, że ogrodnictwo to prawdziwa sztuka.
NAJLEPSI OGRODNICY W SZCZECINIE
Angażujemy się w każde zlecenie! Usługi ogrodnicze wykonujemy od najprostszych prac ogrodowych po te bardziej skomplikowane. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej sprawy, niezależnie, czy chcą Państwo zaaranżować nowy ogród, czy też potrzebują ogrodnika do prac pielęgnacyjnych. Zapraszamy do kontaktu!

DANE KONTAKTOWE:

 • EKLON
  USŁUGI OGRODNICZE
  STANISŁAW ZIELIŃSKI

  ul. Rydla 33/36
  71-899 Szczecin
 • tel: +48 797 351 458
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Pielęgnacja zieleni
 • Przycinanie krzewów
 • Nasadzenia roślin
 • Projektowanie ogrodów
 • Koszenie trawników
 • Pielęgnacja zieleni miejskiej
 • Trawniki z rolki

Copyright © 2020 www.eklon.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.