• Projektowanie ogrodów

  Projektowanie

  Podejmujemy się wykonania projektów przy nowo powstałych domach, halach, budynkach i skwerach

  Projektowanie ogrodów
 • Projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów

Estetyka ogrodu to tylko jeden aspekt, który bierze się pod uwagę tworząc projekt. Liczy się przede wszystkim styl preferowany przez Klienta i szczegóły jego wizji świadczące o preferencjach dotyczących odpoczynku.

Projekty wymarzonych ogrodów – efekty zgodne z wizją Klienta

Jak wiadomo, każdy z nas ma inne upodobania dotyczące relaksu – otoczenie w którym poprawia się nastrój nie dla każdego będzie takie samo. Dlatego tym co Klienci cenią w naszej ofercie najbardziej jest indywidualne podejście do każdego zlecenia i oparta na nim dobra relacja ze zleceniodawcą. Ponieważ usługi ogrodnicze świadczymy od wielu lat i jesteśmy w branży rozpoznawalną marką o wysokim prestiżu, nasze doświadczenie pozwala dopasować każdy projekt do indywidualnych potrzeb. Kreacja ogrodu to proces u podstaw którego leży projekt sporządzony na podstawie szczegółowej konsultacji. Jako profesjonaliści działamy zgodnie z przekonaniem, że do każdej wizji z jaką dzieli się z nami Klient można dopasować rozwiązania pozwalające na uzyskanie harmonii między względami praktycznymi i estetycznymi każdego miejsca. W gruncie rzeczy tworząc ogród, uczestniczymy w tworzeniu przez Klienta nowej rzeczywistości o ściśle określonych funkcjach. Jak w każdym procesie twórczym bierzemy pod uwagę pewne stałe aspekty, reszta zależy od wyobraźni Klienta, co oznacza że przystępując do pracy nad projektem uwzględniamy zawsze:

 • Powierzchnię ogrodu
 • Rodzaj gleby
 • Położenie i ukształtowanie terenu
 • Potrzeby i oczekiwania Klientów

Przystępując do pracy nad projektem w pierwszej kolejności będziemy chcieli określić preferowany styl ogrodu – klasyczny, nowoczesny, rustykalny, orientalny, wiejski itp. Teoretycznie styl określa gatunki roślin jakie wprowadzimy do ogrodu, ale nie jest to regułą – można poprzestać tylko na akcentach charakteru miejsca, które dopełni kompozycja przestrzenna. Jest to o tyle uzasadnione, że użytkowanie ogrodu nie oznacza tylko jednego użytkownika, a więc przestrzeń nad którą pracujemy będzie musiała pomieścić miejsce odpoczynku, miejsce zabawy dla dzieci, być może miejsce pracy, albo warsztat pod zadaszeniem i budkę z narzędziami, czy nawet spiżarnię, albo wędzarnię. Ilość punktów użytkowych w przestrzeni ogrodowej będzie determinować układ ścieżek, rodzaj i wydajność systemu oświetleniowego, obecność elementów architektury ogrodowej i inne sprawy. W zależności od rodzaju gleby już na etapie projektowym uwzględnia się też system drenażowy. Klienci którzy lubią prace ogrodowe, sam ogród kojarzy im się niemal wyłącznie z kwiatami mogą się zdecydować na styl wiejski. Miłośnicy minimalizmu i ascetycznych rozwiązań wybierają między stylem pustynnym i nowoczesnym. Przestrzeń znamionująca harmonię, ubogacona szmerem płynącej wody, wyposażona w proste ławki i wielkie donice z zaadaptowanymi do naszego klimatu roślinami egzotycznymi możemy przekształcić w ogród orientalny. Możliwości jest mnóstwo, mamy pomysły dla każdej wizji i rozwiązania dzięki którym zaprojektowany przez nas ogród będzie odzwierciedleniem marzeń i wyobrażeń Klienta.

Projekty ogrodów, realizacje, usługi pielęgnacyjna – usługi w ofercie kompleksowej

W skład naszego zespołu wchodzą wyłącznie pasjonaci ogrodnictwa z dużym doświadczeniem, dzięki którym możemy się pochwalić najwyższym poziomem realizowanych usług. W dziedzinie projektowania ogrodów wykorzystujemy posiadaną wiedzę, doświadczenie wyniesione z wielu lat praktyki oraz dostęp do najnowszych rozwiązań. Zaakceptowane projekty wdrażamy w zakładanych terminach nie przekraczając wyznaczonego przez Klienta pułapu budżetowego. W pracy wykorzystujemy nowoczesne zaplecze techniczne, budowa ogrodu przebiega przy użyciu wyłącznie najlepszych materiałów oraz roślin sprowadzanych z najlepszych gospodarstw. Działamy zgodnie z przekonaniem, że każdy projekt i każdy zrealizowany na jego podstawie ogród będą w przyszłości naszą wizytówką – zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najlepszą reklamą. Każdy kto oczekuje że efekt końcowy prac będzie zgodny z jego oczekiwaniami i marzeniami powinien skorzystać z możliwości współpracy z firmą eKlon. Kompleksowe usługi ogrodnicze – od projektu po prace pielęgnacyjne i porządkowe – polecamy Klientom indywidualnym, firmom i instytucjom. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Wysokiej jakości usługi ogrodnicze
realizowane z pasją...

Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów, architektura ogrodowa, systemy nawadniania
Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów
DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?
Nasza firma ma za sobą liczne realizacje, które dają zarówno nam satysfakcję, jak i naszym Klientom. Pracujący u nas ogrodnicy to specjaliści, którzy wiedzą, jak prawidłowo zadbać o rośliny, niezależnie, czy jest to teren prywatny czy też publiczny. Specjalizujemy się w aranżacji, pielęgnacji terenów zielonych i projektowaniu ogrodów.
KOMPLEKSOWE PRACE OGRODOWE
Chociaż usługi ogrodnicze kierujemy do Klientów ze Szczecina, to chętnie podejmujemy się także zleceń w innych miastach Polski. Projektowanie i zakładanie ogrodów to nie tylko nasza praca, ale również i pasja. Współpracujemy z doświadczonymi ogrodnikami udowadniając tym samym, że ogrodnictwo to prawdziwa sztuka.
NAJLEPSI OGRODNICY W SZCZECINIE
Angażujemy się w każde zlecenie! Usługi ogrodnicze wykonujemy od najprostszych prac ogrodowych po te bardziej skomplikowane. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej sprawy, niezależnie, czy chcą Państwo zaaranżować nowy ogród, czy też potrzebują ogrodnika do prac pielęgnacyjnych. Zapraszamy do kontaktu!

DANE KONTAKTOWE:

 • EKLON
  USŁUGI OGRODNICZE
  STANISŁAW ZIELIŃSKI

  ul. Rydla 33/36
  71-899 Szczecin
 • tel: +48 797 351 458
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Pielęgnacja zieleni
 • Przycinanie krzewów
 • Nasadzenia roślin
 • Projektowanie ogrodów
 • Koszenie trawników
 • Pielęgnacja zieleni miejskiej
 • Trawniki z rolki

Copyright © 2020 www.eklon.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.