• Zakładanie ogrodów

  Usługi ogrodnicze

  Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu ogrodów od podstaw

  Zakładanie ogrodów
 • Zakładanie ogrodów

Zakładanie ogrodów

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem – wiele stworzonych od podstaw ogrodów na terenie Szczecina i okolic to właśnie nasze dzieła. Dzięki naszym umiejętnościom jesteśmy w stanie sprostać wszelkim, nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom naszych Klientów.

Projektowanie i zakładanie ogrodów

Zarówno projekty jak i realizacje ogrodów to możliwie jak najwierniejsze odzwierciedlenia wizji dzięki którym rozpoczynaliśmy współpracę. Uwzględnianiu życzeń i potrzeb naszych Klientów zawdzięczamy rozwój naszej firmy i bogactwo doświadczenia w kreacji wyjątkowych miejsc i odnawianiu nawet najbardziej zaniedbanych ogrodów. Radość naszych Klientów jest naszą najlepszą wizytówką! Projektowanie i zakładanie ogrodów w przypadku naszej firmy to przede wszystkim sprawdzone produkty – rośliny z renomowanych gospodarstw i najnowocześniejszy sprzęt. Realizacji zleceń towarzyszy nawyk oszczędzania czasu Klienta, takiemu podejściu oraz byciu firma konkurencyjną cenowo zawdzięczamy swoją renomę w branży. Nasza oferta profesjonalnych usług ogrodniczych została przygotowana z myślą o mieszkańcach Szczecina i okolic, podobnie jak system pracy kładący nacisk na dopasowanie do potrzeb każdego zleceniodawcy – zarówno Klienta indywidualnego jak i firmy. Zgodnie z powiedzeniem „styl to człowiek” do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dzięki czemu każdy kolejny ogród przygotowany ściśle według zaleceń Klienta i w zgodzie z prawidłami sztuki ogrodniczej jest miejscem o niepowtarzalnym charakterze. Niepowtarzalny urok każdego zrealizowanego projektu wynika z naszego zaangażowania w pracę i dobór najlepszych rozwiązań.

Optymalne rozwiązanie – usługi ogrodnicze na najwyższym poziomie

Usługi ogrodnicze w naszym wykonaniu są dokładnie tym, czego oczekują nasi Klienci. Nasz atut to zaangażowanie w realizacje zlecenia, profesjonalne podejście do każdego etapu prac w najdrobniejszych nawet aspektach, znajomość roślin i ich wymagań oraz umiejętności wypracowane i sprawdzone na przestrzeni wielu lat. Jesteśmy elastyczni i kreatywni, zawsze znajdujemy rozwiązania w kwestiach stojących na przeszkodzie realizacji wizji Klienta, w pracy wykorzystujemy wynikające z doświadczenia pomysły, wdrażane jednak dopiero po stosownej konsultacji. Projektujemy i zakładamy ogrody w określonych profilach stylistycznych wybranych przez Klienta z szerokiego wachlarza propozycji – tradycyjne, nowoczesne, angielskie. Roślinność i nasadzenia dobieramy tak, by ogród przez długie lata zachowywał styl i urok. Dla jak najlepszej realizacji wizji Klienta służmy profesjonalnym doradztwem, wybrany plan ogrodu jesteśmy w stanie zrealizować na każdym terenie. W grupie usług ogrodniczych związanych z zakładaniem ogrodów znajdują się następujące prace:

 • Nasadzenia w ogrodach i ogródkach
 • Pielęgnacja zieleni
 • Zakładanie trawników
 • Wycinka drzew i krzewów, regulacja żywopłotów i zarośli
 • Wywóz odpadów eko
 • Kreacja i odnawianie architektury ogrodowej
 • Montaż i konserwacja systemów automatycznego nawadniania
 • Pielęgnacja ogrodów
 • Drenaż i odwodnienia ogrodów
 • Pielęgnacja zieleni w przestrzeni publicznej

Nasz wykwalifikowany zespół ogrodników to grupa pasjonatów wykształconych w kierunkach architektury krajobrazu, małej agrotechniki i pielęgnacji roślin. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami roślin, przedstawicielami sprawdzonych producentów oświetlenia, specjalistami w kwestiach nawadniania oraz elementów architektury ogrodowej. Wciąż się rozwijamy wdrażając kolejne najnowsze i innowacyjne rozwiązania, chętnie dzielimy się zgromadzonym przez lata doświadczeniem. Tylko w taki sposób można podejmować się zakładania ogrodów i realizacji projektów wymarzonych przez naszych Klientów. Z naszych usług korzystają Klienci indywidualni, firmy i instytucje.

Zakładanie ogrodów – wieloletnie doświadczenie i wiedza specjalistyczna

Czas w nowoczesnym świecie płynie niesamowicie szybko, nie każdy właściciel posesji z ogrodem i nie każdy administrator terenów zielonych ma możliwości wystarczające do realizacji wizji pięknego ogrodu, czy uporządkowania oddanego pod zarząd terenu. Rzetelna i fachowa realizacja zleceń to funkcjonalność i elegancja miejsca naszych prac oraz odnowienie charakteru przestrzeni wokół domu, siedziby firmy albo terenów miejskich. Solidność naszych prac, estetyka zrealizowanych zleceń i ceniony przez Klientów profesjonalizm wynikają ze znajomości sztuki ogrodowej i zamiłowania każdego z nas do pracy w tej ciekawej dziedzinie. Wprowadzany do zakładanych ogrodów materiał szkółkarski podchodzi od sprawdzonych dostawców, zawsze jest zdrowy i najwyższej jakości. Wszystkich zainteresowanych założeniem nowego, pięknego ogrodu albo renowacją już posiadanego zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Wysokiej jakości usługi ogrodnicze
realizowane z pasją...

Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów, architektura ogrodowa, systemy nawadniania
Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów
DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?
Nasza firma ma za sobą liczne realizacje, które dają zarówno nam satysfakcję, jak i naszym Klientom. Pracujący u nas ogrodnicy to specjaliści, którzy wiedzą, jak prawidłowo zadbać o rośliny, niezależnie, czy jest to teren prywatny czy też publiczny. Specjalizujemy się w aranżacji, pielęgnacji terenów zielonych i projektowaniu ogrodów.
KOMPLEKSOWE PRACE OGRODOWE
Chociaż usługi ogrodnicze kierujemy do Klientów ze Szczecina, to chętnie podejmujemy się także zleceń w innych miastach Polski. Projektowanie i zakładanie ogrodów to nie tylko nasza praca, ale również i pasja. Współpracujemy z doświadczonymi ogrodnikami udowadniając tym samym, że ogrodnictwo to prawdziwa sztuka.
NAJLEPSI OGRODNICY W SZCZECINIE
Angażujemy się w każde zlecenie! Usługi ogrodnicze wykonujemy od najprostszych prac ogrodowych po te bardziej skomplikowane. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej sprawy, niezależnie, czy chcą Państwo zaaranżować nowy ogród, czy też potrzebują ogrodnika do prac pielęgnacyjnych. Zapraszamy do kontaktu!

DANE KONTAKTOWE:

 • EKLON
  USŁUGI OGRODNICZE
  STANISŁAW ZIELIŃSKI

  ul. Rydla 33/36
  71-899 Szczecin
 • tel: +48 797 351 458
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Pielęgnacja zieleni
 • Przycinanie krzewów
 • Nasadzenia roślin
 • Projektowanie ogrodów
 • Koszenie trawników
 • Pielęgnacja zieleni miejskiej
 • Trawniki z rolki

Copyright © 2020 www.eklon.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.