• Przycinanie drzew owocowych

  Usługi ogrodnicze

  Zajmujemy się wycinaniem drzew i krzewów zarówno na zlecenie Klientów indywidualnych, jak i firm

  Przycinanie drzew owocowych
 • Przycinanie drzew owocowych

Przycinanie drzew owocowych

W działaniach pielęgnacyjnych posługujemy się sprawdzonymi i bezpiecznymi środkami oraz profesjonalnymi narzędziami, w tym również podnośnikiem koszowym ułatwiającym regulację najbardziej niedostępnych partii korony

Profesjonalny dobór drzewek owocowych – oferta pielęgnacji według prawideł sztuki sadowniczej

Do najważniejszych zabiegów pielęgnacyjnych w przypadku drzewek owocowych należy umiejętne ich przycinanie. Zabieg ten ma pozytywny wpływ na procesy owocowania a pośrednio na smak i barwę owoców. Należy do wachlarza usług ogrodniczych w dziedzinie profesjonalnej opieki nad drzewkami owocowymi. Nasi specjaliści realizujący prace w ramach szerokiej oferty firmy eKlon mają doświadczenie we wszystkich aspektach hodowli drzew owocowych łącznie z rewitalizacją sadów, stąd poczesne miejsce w naszych propozycjach zajmuje związane z drzewami owocowymi doradztwo, pomoc w utrzymaniu drzewostanów owocowych, zakładanie sadów i pielęgnacja drzewek owocowych w ogrodach i ogródkach przydomowych. Większość prac podejmowanych w tej dziedzinie dotyczy następujących działań:

 • Cięcia formujące
 • Cięcia odmładzające
 • Cięcia odnawiające
 • Cięcia sanitarne
 • Opryski (ochrona roślin)
 • Prześwietlenia
 • Cięcia winorośli
 • Sadzenie nowych drzewek i krzewów owocowych

Przycinanie drzewek jest częścią tradycyjnej sztuki ogrodniczej i jako takie przynosi roślinom wiele korzyści. Nic oczywiście nie stoi na przeszkodzie, by dokonywać go samodzielnie jednak powierzenie tego zadania profesjonalistom jest gwarancją właściwego efektu.

Przycinanie drzew owocowych – zabiegi specjalistyczne – Szczecin

Każde drzewo ma swoje wymogi dotyczące warunków klimatycznych i ochrony, w tym również zabiegów pielęgnacyjnych. Jabłonie, grusze, śliwy, wiśnie, czereśnie rozwijają się i owocują lepiej gdy bierze się pod uwagę wszystkie ich potrzeby w tym dbałość o kształt korony, czy usuwanie uschniętych gałązek. Z naszą pomocą każde skupisko drzew pozostanie zdrowe i będzie dostarczać zarówno obfitych plonów jak i radości ze swojej obecności w ogrodzie. W działaniach pielęgnacyjnych posługujemy się sprawdzonymi i bezpiecznymi środkami oraz profesjonalnymi narzędziami, w tym również podnośnikiem koszowym ułatwiającym regulację najbardziej niedostępnych partii korony. Oferujemy stałą i okresową pielęgnację drzewek owocowych oraz całych ogrodów – efektowną jak wszystkie nasze usługi.

Opieka nad rozwojem drzew owocowych – regulacja wzrostu i sprawności owocowania

Forma cięcia danego drzewa zależy od momentu rocznego cyklu rozwojowego i warunków atmosferycznych. Miejsca po cięciach żywych gałęzi, czy konarów należy zabezpieczyć odpowiednimi preparatami chroniącymi przez interwencją insektów i grzybów. Klientom, którzy chcą zajmować się pielęgnacją i przycinaniem drzewek samodzielnie służymy fachowym poradnictwem w dziedzinie doboru środków i narzędzi, polecając jednocześnie swoje usługi. Zajmujemy się także wycinaniem drzew i krzewów zarówno na zlecenie Klientów indywidualnych jak i firm, w tym także budowlanych gdy zachodzi konieczność prowadzenia prac na terenie zajmowanym przez opuszczony i zniszczony sad, albo pozostałości po ogrodach. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!

Wysokiej jakości usługi ogrodnicze
realizowane z pasją...

Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów, architektura ogrodowa, systemy nawadniania
Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów
DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?
Nasza firma ma za sobą liczne realizacje, które dają zarówno nam satysfakcję, jak i naszym Klientom. Pracujący u nas ogrodnicy to specjaliści, którzy wiedzą, jak prawidłowo zadbać o rośliny, niezależnie, czy jest to teren prywatny czy też publiczny. Specjalizujemy się w aranżacji, pielęgnacji terenów zielonych i projektowaniu ogrodów.
KOMPLEKSOWE PRACE OGRODOWE
Chociaż usługi ogrodnicze kierujemy do Klientów ze Szczecina, to chętnie podejmujemy się także zleceń w innych miastach Polski. Projektowanie i zakładanie ogrodów to nie tylko nasza praca, ale również i pasja. Współpracujemy z doświadczonymi ogrodnikami udowadniając tym samym, że ogrodnictwo to prawdziwa sztuka.
NAJLEPSI OGRODNICY W SZCZECINIE
Angażujemy się w każde zlecenie! Usługi ogrodnicze wykonujemy od najprostszych prac ogrodowych po te bardziej skomplikowane. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej sprawy, niezależnie, czy chcą Państwo zaaranżować nowy ogród, czy też potrzebują ogrodnika do prac pielęgnacyjnych. Zapraszamy do kontaktu!

DANE KONTAKTOWE:

 • EKLON
  USŁUGI OGRODNICZE
  STANISŁAW ZIELIŃSKI

  ul. Rydla 33/36
  71-899 Szczecin
 • tel: +48 797 351 458
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Pielęgnacja zieleni
 • Przycinanie krzewów
 • Nasadzenia roślin
 • Projektowanie ogrodów
 • Koszenie trawników
 • Pielęgnacja zieleni miejskiej
 • Trawniki z rolki

Copyright © 2020 www.eklon.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.