• Roboty koszące

  Pozostałe usługi

  Naszym Klientom oferujemy najlepsze rozwiązania w pełni automatyczne do perfekcyjnej pielęgnacji trawnika

  Roboty koszące
 • Roboty koszące

Roboty koszące

Nasza oferta to roboty koszące różnych modeli działające według zróżnicowanych opcji, proponujemy również bezpłatną konsultację, dzięki której łatwiej będzie wybrać kosiarkę najbardziej odpowiednią do Państwa potrzeb. Oferujemy również serwis naszych urządzeń. Tak jak w przypadku wszystkich świadczonych przez nas usług gwarantujemy zadowolenie z zakupu, a w tym przypadku sporą oszczędność czasu i idealnie równą trawę w ogrodzie. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty!

Dystrybucja niezawodnych i wydajnych robotów koszących – Szczecin i Zachodniopomorskie

Niezapomniane chwile spędzone w ogrodzie wymagają przygotowania w postaci pracy nad każdym elementem zielonego zakątka, nie zawsze jednak mamy czas by móc się tym zająć, nie zawsze też lubimy zadania wymagające wykonania. Do czynności uważanych za najbardziej uciążliwe zalicza się koszenie trawników. Duży obsługuje się łatwiej, ale wymaga on więcej pracy i więcej czasu. Mniejszy trawnik wymaga z kolei większej precyzji. Kwestie te można jednak łatwo rozwiązać i przy okazji oszczędzić sporo czasu. Innowacją ułatwiającą pracę w ogrodzie jest automatyczny robot koszący! Jako eksperci w dziedzinie usług ogrodniczych zajmujemy się dystrybucją automatycznych robotów koszących. Tak jak w innych dziedzinach naszej oferty, prowadzimy specjalistyczne poradnictwo w kwestii doboru najlepszego modelu, dopasowania go do indywidualnych potrzeb, do warunków panujących w ogrodzie oraz serwis. Jakie zalety ma robot koszący i dlaczego jego wykorzystanie wiąże się z komfortem i wygodą?

 • Robot koszący oszczędza czas i energią
 • Trawnik jest dokładnie skoszony w optymalnym czasie
 • Roboty koszące pracują w każdych warunkach
 • Wielkość i rodzaj trawnika można zaprogramować
 • Automatyczny robot koszący pracuje cicho, nie jest więc uciążliwy dla domowników ani sąsiadów
 • Czas pracy i długość ździebeł trawy również można zaprogramować

Automatyczne roboty koszące, czyli automatyczne zrobotyzowane kosiarki należą do jednych z najlepszych inwestycji w dziedzinie ogrodnictwa. Gwarantują oszczędność czasu i stałe, łatwe do zaplanowania zużycie energii. Pracują bez nadzoru w dowolnych warunkach atmosferycznych, nawet podczas opadów. Działają poruszając się po trawniku najbardziej optymalnymi trasami i omijając przeszkody. Dzięki zaawansowanej technologii robot koszący reaguje na spadek napięcia w akumulatorze podjeżdżając do stacji ładującej, a po doładowaniu wraca do zadań. Co ważne, automatyczne roboty koszące pracują stosunkowo cicho, a odgłosy ich pracy nie są słyszalne z dużej odległości, ani tym bardziej nie są kłopotliwe dla osób postronnych.

Automatyczne roboty koszące – dystrybucja, serwis, instalacje stacji ładujących – Szczecin

Automatyczny robot koszący działa w towarzystwie tak zwanej stacji ładującej. Jest to urządzenie umożliwiające sprawną pracę zrobotyzowanej kosiarki. Warto skorzystać z porady specjalisty by umieścić stację w miejscu dogodnym dla robota, ale nie przeszkadzającym użytkownikom ogrodu, podobnie rzecz się ma z doprowadzeniem do stacji kabla zasilającego, który warto poprowadzić tak, by podczas prac w ogrodzie nie został przypadkiem uszkodzony oraz zamaskować, by nie burzył ogólnej estetyki i stylu naszego ogrodu. Kolejną kwestią jest ułożenie przewodu ograniczającego, którego rolą jest wydzielenie pola pracy dla robota koszącego. Dzięki niemu kosiarka nie porusza się poza polem swojego działania i nie wjeżdża na niepożądane miejsca, czyli np. nie wykosi kwiatów z rabatek. Czas pracy i wysokość koszenia jak i opcje zależnych od modelu zabezpieczeń programuje się za pomocą panelu kontrolnego.

Wysokiej jakości usługi ogrodnicze
realizowane z pasją...

Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów, architektura ogrodowa, systemy nawadniania
Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów
DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?
Nasza firma ma za sobą liczne realizacje, które dają zarówno nam satysfakcję, jak i naszym Klientom. Pracujący u nas ogrodnicy to specjaliści, którzy wiedzą, jak prawidłowo zadbać o rośliny, niezależnie, czy jest to teren prywatny czy też publiczny. Specjalizujemy się w aranżacji, pielęgnacji terenów zielonych i projektowaniu ogrodów.
KOMPLEKSOWE PRACE OGRODOWE
Chociaż usługi ogrodnicze kierujemy do Klientów ze Szczecina, to chętnie podejmujemy się także zleceń w innych miastach Polski. Projektowanie i zakładanie ogrodów to nie tylko nasza praca, ale również i pasja. Współpracujemy z doświadczonymi ogrodnikami udowadniając tym samym, że ogrodnictwo to prawdziwa sztuka.
NAJLEPSI OGRODNICY W SZCZECINIE
Angażujemy się w każde zlecenie! Usługi ogrodnicze wykonujemy od najprostszych prac ogrodowych po te bardziej skomplikowane. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej sprawy, niezależnie, czy chcą Państwo zaaranżować nowy ogród, czy też potrzebują ogrodnika do prac pielęgnacyjnych. Zapraszamy do kontaktu!

DANE KONTAKTOWE:

 • EKLON
  USŁUGI OGRODNICZE
  STANISŁAW ZIELIŃSKI

  ul. Rydla 33/36
  71-899 Szczecin
 • tel: +48 797 351 458
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Pielęgnacja zieleni
 • Przycinanie krzewów
 • Nasadzenia roślin
 • Projektowanie ogrodów
 • Koszenie trawników
 • Pielęgnacja zieleni miejskiej
 • Trawniki z rolki

Copyright © 2020 www.eklon.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.