• Architektura ogrodowa

  Pozostałe usługi

  Oferujemy wykonanie i montaż małej architektury ogrodowej, bez której nie może obejść się żaden ogród!

  Architektura ogrodowa
 • Architektura ogrodowa

Architektura ogrodowa

Najprostszym sposobem uzyskania odpowiedzi na pytanie, czy podejmujemy się jakiegoś rodzaju prac jest skorzystanie z informacji teleadresowych w zakładce KONTAKT. Aby potwierdzić, że przyjmujemy zlecenia wszelkiego typu usług ogrodniczych wystarczy zatelefonować.

Elementy architektury ogrodowej – dobór, budowa i montaż – Szczecin

Popularnym elementem każdego stylowego ogrodu są elementy małej architektury nazywanej zamiennie architekturą ogrodową. Jako ozdoby ogrodowej przestrzeni potrafią podkreślić jej styl, wpłynąć w znaczący i pozytywny sposób na jej ogólny wizerunek, a przy okazji spełniają funkcję użytkową podnosząc poziom komfortu użytkowania ogrodu. Jeśli chodzi o naszą ofertę, to mówimy oczywiście o pełnej skali asortymentu – od mebli ogrodowych, poprzez elementy użytkowe i ozdobne takie jak murki, lub drewniane wiaty na narzędzia po altanki, kąciki grillowe i drewniane domki. Obiekty architektury ogrodowej pozwalają na korzystanie z dobrodziejstw zielonych zakątków przez cały rok, chroniąc przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Przed słońcem i deszczem może ochronić altanka, albo drewniane zadaszenie tarasu. W każdym ogrodzie znajdzie się miejsce, w którym można zamontować jakieś drobne ułatwienie, wkomponowane w przestrzeń. Nie trzeba oczywiście wykonywać go samodzielnie – nasza firma projektując ogród bierze zawsze pod uwagę prace stolarskie związane z kreacją takich obiektów jak:

 • Wiaty i altany
 • Oczka wodne
 • Ogrodzenia
 • Domki narzędziowe i ogrodowe
 • Kaskady
 • Fontanny
 • Trejaże

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie usług ogrodniczych pozwala naszym specjalistom na pierwszy rzut oka określić co w danym ogrodzie mogłoby się przydać, harmonizując przy tym z jego stylem. Mamy za sobą dziesiątki realizacji związanych z architekturą ogrodową, zawsze zgodnych z upodobaniami i wizją naszych Klientów. Materiały użyte do budowy poszczególnych obiektów są zawsze najwyższej jakości, w przypadku drewna używamy materiału od sprawdzonych dostawców, w tym również drewna egzotycznego. Nasza oferta obejmuje pełen zakres obiektów zaliczanych do architektury ogrodowej w najmodniejszych fasonach i najbardziej stylowym designie. Dostarczane i montowane przez nas obiekty poprawią wygląd i funkcjonalność każdego ogrodu – wykonujemy elementy według projektów dostarczonych przez Klientów (albo według wzoru wskazanego np. na zdjęciu w telefonie) oraz według projektów wykonanych przez naszych specjalistów. Przed rozpoczęciem prac nasi specjaliści na ogół odwiedzają ogród, w którym określony element ma się pojawić by skonsultować jego wymiary i dopasowanie do ogrodowego krajobrazu.

Architektura ogrodowa – profesjonalne projekty i nienaganne wykonanie

W każdym projekcie największą rolę odgrywają upodobania i wizja Klienta – do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co oznacza że oferujemy elementy architektury ogrodowej dosłownie „szyte na miarę”. Do Państwa dyspozycji pozostają kreatywni specjaliści doświadczeni w realizacji zamówień zarówno dla Klientów indywidualnych jak i dla firm i instytucji. Z naszą pomocą każda przestrzeń ogrodowa nabierze wyrazu, sprawimy że dzięki naszym działaniom ogród stanie się miejscem, w którym chętniej spędza się czas, a nastrój ulega poprawie. Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji!

Wysokiej jakości usługi ogrodnicze
realizowane z pasją...

Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów, architektura ogrodowa, systemy nawadniania
Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów
DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?
Nasza firma ma za sobą liczne realizacje, które dają zarówno nam satysfakcję, jak i naszym Klientom. Pracujący u nas ogrodnicy to specjaliści, którzy wiedzą, jak prawidłowo zadbać o rośliny, niezależnie, czy jest to teren prywatny czy też publiczny. Specjalizujemy się w aranżacji, pielęgnacji terenów zielonych i projektowaniu ogrodów.
KOMPLEKSOWE PRACE OGRODOWE
Chociaż usługi ogrodnicze kierujemy do Klientów ze Szczecina, to chętnie podejmujemy się także zleceń w innych miastach Polski. Projektowanie i zakładanie ogrodów to nie tylko nasza praca, ale również i pasja. Współpracujemy z doświadczonymi ogrodnikami udowadniając tym samym, że ogrodnictwo to prawdziwa sztuka.
NAJLEPSI OGRODNICY W SZCZECINIE
Angażujemy się w każde zlecenie! Usługi ogrodnicze wykonujemy od najprostszych prac ogrodowych po te bardziej skomplikowane. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej sprawy, niezależnie, czy chcą Państwo zaaranżować nowy ogród, czy też potrzebują ogrodnika do prac pielęgnacyjnych. Zapraszamy do kontaktu!

DANE KONTAKTOWE:

 • EKLON
  USŁUGI OGRODNICZE
  STANISŁAW ZIELIŃSKI

  ul. Rydla 33/36
  71-899 Szczecin
 • tel: +48 797 351 458
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Pielęgnacja zieleni
 • Przycinanie krzewów
 • Nasadzenia roślin
 • Projektowanie ogrodów
 • Koszenie trawników
 • Pielęgnacja zieleni miejskiej
 • Trawniki z rolki

Copyright © 2020 www.eklon.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.